پرش لینک ها
زینب شکیب
معرفی استاد

زینب شکیب تحلیل‌گر بنیادی و داده‌های اقتصادی

زینب فارغ‌التحصیل رشته‌ی ریاضیات و کاربردها در مقطع کارشناسی از دانشگاه علم و صنعت و دانشجوی رشته‌ی سیستم‌های کلان در مقطع کارشناسی ارشد از همین دانشگاه است. او از سال 97 به عنوان تحلیلگر بازار بورس ایران، فعالیت خود را در بازارهای مالی شروع کرد و از سال 1400 تاکنون به عنوان تحلیلگر اقتصادی و فاندامنتالیست در بازارهای مالی دنیا فعالیت خود را ادامه داده است. همکاری او با آکادمی مالی ATS از همان سال 1400 به عنوان عضو تیم تحلیلی اخبار و اطلاعات اقتصادی و همچنین مدرس تحلیل بنیادی در بازارهای مالی آغاز شده و ادامه داشته است.

تخصص: فاندامنتال

راز موفقیت در بازارهای مالی کسب تجربه است.

یکی از تخصص‌های او، استفاده از روش‌های ماشین‌لرنینگ برای پیش‌بینی بازارهای مالی است. همچنین مهارت او در تشکیل و مدیریت سبد سرمایه‌گذاری با استفاده از شاخص‌های ریسک نیز یکی دیگر از توانایی‌های اوست. دو دوره‌ی آفلاین مقدمات ورود به فارکس و Easy Funda (دوره‌ی مقدماتی تحلیل بنیادی) توسط او از مجموعه‌ی ATS منتشر شده است. به علاوه، تدریس و منتورینگ تحلیل فاندامنتال بازارهای مالی در 2 دوره‌ی بوت کمپ جامع Game of Trades به صورت آنلاین را نیز در کارنامه دارد.

زینب شکیب

خلاصه فعالیت‌ها

۵+ سال

سابقه فعالیت

۷۰+

تحلیل هفتگی

۵۰+

مقاله تخصصی بازار سهام

۸۰+ ساعت

تدریس فاندامتال و گزارش‌های اقتصادی

زینب شکیب

تحلیل هفتگی

سری ویدیو یوتیوب خبر خوانده و کف بازار

به احتمال زیاد بسیاری او را از ویدیوهای تحلیلی هفتگی کف بازار و خبرخوانده می‌شناسید. در کف بازار او به همراه آبتین حبیبی به بررسی و تحلیل اتفاقات مهم هفته‌ی گذشته‌ی بازارهای مالی جهان می‌پردازد. در خبرخوانده نیز، اخبار مهم هفته‌ی پیش‌رو، نتایج احتمالی و درآمدزایی‌ شرکت‌های بازار سهام آمریکا را موشکافی می‌کند. ویژگی بارز تدریس او بیان ساده و روان او برای افراد تازه‌کار بوده که باعث می‌شود مخاطب به راحتی با او ارتباط برقرار کند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن