پرش لینک ها
امید نجمالو
معرفی استاد

امید نجمالو تحلیل‌گر بنیادی

امید تحلیل‌گر و معامله‌گر بازارهای مالی است. اکنون او ۷ سال است که در این حوزه فعالیت می‌کند. از سال 98 با مجموعه ATS همراه شده و عضوی از این گروه میباشد. فعالیت و مطالعات امید تحلیل اقتصاد خرد و کلان و مباحث بنیادی بازارهای مالی است.

تخصص: فاندامنتال

مهمترین مباحث آموزشی دوره‌ فاندامنتال کاربردی

امید در مجموعه ATS تدریس و آموزش مباحث فاندامنتال را برعهده داشته و دوره‌های فاندامنتال مقدماتی و کاربردی را تهیه و انتشار نموده است. مهمترین مباحث آموزشی او در مجموعه تدریس دوره‌ فاندامنتال کاربردی در کارگاه‌ها و انتشار تحلیل‌های جاری (به صورت روزانه، هفتگی یا موردی) از وضعیت اقتصادی کلان بازارهای مالی می‌باشد.

امید نجمالو

خلاصه فعالیت‌ها

۳۰+

جلسه آموزشی جامع

۶۰+ ساعت

تدریس تخصصی

۲۰+

مقاله تخصصی تحلیل فاندامنتال

۷+ سال

فعالیت در بازارهای مالی

امید نجمالو

تخصص در Options

تجربه کار در چندین شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری

امید در بازارهای بورس نیز فعالیت داشته و در شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری مشغول فعالیت است. او تحلیلگر شرکت‌های بورسی و مشاور سرمایه‌گذاری در این بازارها می‌باشد. در حال حاضر یکی از جذاب‌ترین موضوعات مورد علاقه معامله‌گران در بازارهای مالی به خصوص بورس (در سراسر دنیا) ، موضوع آپشن‌ها (Options) است که امید در این بخش تخصص خوبی داشته و نسبت به تالیف استراتژی های کاربردی و سودآور اقدام نموده است. سبدگردانی تخصصی نیز یکی دیگر از فعالیت‌های امید نجمالو است که باتوجه به استراتژی‌های اشاره شده فوق می‌تواند سود مناسب با حداقل ریسک را به همراه داشته باشد. استراتژی‌های مختلف سبدگردانی توسط امید می‌تواند علاوه بر کسب بازدهی در دوره رونق بازارها، باعث کسب سود معقول در دوره‌های رکود گردد.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن