پرش لینک ها
علی یوسفیان
معرفی استاد

علی یوسفیان برنامه‌نویس و پژوهشگر الگوتریدینگ

علی یوسفیان فارغ التحصیل از دانشگاه علم و صنعت است. او از ابتدای آشنایی با بازارهای مالی پس از یادگیری و تسلط نسبی روی مفاهیم بنیادی و تحلیل تکنیکال به دلیل علاقه به حوزه برنامه نویسی کامپیوتر، تمرکز اصلی خود را روی این زمینه قرار داد. پس از جستجو و مطالعه و گذراندن دوره‌های مختلف به زبان‌های برنامه نویسی پرکاربرد در پلتفرم های بازارهای مالی تسلط پیدا کرد و امروز قادر است هرگونه استراتژی قابل تبدیل به ربات را توسعه دهد یا اندیکاتورهای شخصی خود را بسازد.

تخصص: الگوتریدینگ

راز موفقیت در بازارهای مالی؛ بهینه سازی مستمر استراتژِی معاملاتی

تخصص اصلی علی زبان برنامه نویسی MQL5 است که از نظر او بیشترین قابلیت را به خصوص برای بک تست و بهینه سازی استراتژی‌ها در بین سایر پلتفرم‌های در دسترس دارد. او به زبان MQL4 هم تسلط دارد و همچنین می‌تواند در سایت tradingview و به زبان برنامه نویسی Pine Script کد نویسی کند و اندیکاتورها و استراتژی‌های مختلف را توسعه دهد.

علی یوسفیان

خلاصه فعالیت‌ها

5+ سال

برنامه نویسی

۳۰+ ساعت

آموزش تخصصی الگوتریدینگ

۳+

تسلط بر زبان‌های برنامه نویسی

۴+ سال

فعالیت در بازارهای مالی

برنامه نویسی

وابستگی بازارهای مالی به دیتا و نیاز به آنالیز دیتااست.

وابستگی بازارهای مالی به دیتا و نیاز به آنالیز دیتا باعث شد تا علی دانش خود را در این زمینه هم افزایش دهد و به زبان python هم تسلط پیدا کند تا بتواند با تحلیل دیتا و مدل‌های یادگیری ماشین هم در صورت نیاز به ما کمک کند.
او از سال 1398 در حوزه های ذکر شده به تیم ATS کمک می‌کند و در بوتکمپ Game of Trades در چند جلسه به صورت مختصر علاقه‌مندان را با حوزه ترید الگوریتمی و ابزارها و امکاناتی که دانش برنامه نویسی می‌تواند به یک تریدر بدهد آشنا می‌کند. علی در کلاس‌های خود همواره شرکت کنندگان را به حضور فعال و ابراز نظرات خود تشویق می‌کند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن