پرش لینک ها
آبتین حبیبی
معرفی استاد

آبتین حبیبی مدرس و عضو تیم سبدگردانی

آبتین متولد و فارغ‌التحصیل دانشگاه علم و صنعت است. آبتین معامله گر، مدرس و عضو تیم سبدگردانی تیم ATS است که از سال 1399 به این مجموعه پیوسته است. فعالیت او در آکادمی مالی ATS علاوه بر موارد بالا به صورت تخصصی در حوزه‌ی مدیریت ریسک و سرمایه و سبدهای سرمایه‌گذاری است.

تخصص: مدیریت سبدهای سرمایه‌گذاری

راز موفقیت در بازارهای مالی شناخت دقیق خود و انتظارات ما از بازار است.

تخصص او شناسایی و کنترل دقیق ریسک‌های بازارهای مالی و چگونگی دست و پنجه نرم کردن با آن‌هاست. توانایی او در مدیریت سرمایه و سبدسرمایه‌گذاری سبب شده است که مجموعه‌ی ATS در این حوزه، شگردهای جدیدی به مخاطبین بازارهای مالی ارائه دهد و ترس از دست دادن سرمایه را برای آن‌ها، نزدیک به صفر برساند.

آبتین حبیبی

خلاصه فعالیت‌ها

۱۰۰+ ساعت

مشاوره تخصصی مدیریت ریسک

۶۰+ ساعت

تدریس در بوتکمپ‌ها

+100

تحلیل هفتگی

۴+ سال

فعالیت در بازارهای مالی

آبتین حبیبی

فعالیت‌های آموزشی

تدریس و ترجمه کتاب

تدریس و منتورینگ مبانی مدیریت ریسک و سرمایه، در 2 دوره‌ی بوت کمپ جامع Game of Trades به صورت حضوری و آنلاین برای دانشجویان نیز بر عهده‌ او بوده است. مشاوره و راهنمایی بسیاری از معامله‌گران تازه‌کار بازارهای مالی برای تخصیص سبدهای سرمایه‌گذاری و مدیریت سرمایه نیز در کارنامه او به چشم می‌خورد. خصوصیت اصلی تدریس او صبر و حوصله او در تدریس و علاقه فراوان به آموزش به مخاطبان تازه‌کار است.
ترجمه و تألیف کتاب در دست چاپ "رازهای یک پراپ تریدر" با همراهی بهنام طل نیز، یکی دیگر از فعالیت‌های ارزشمند او در حوزه بازارهای مالی است.

تحلیل هفتگی

سری ویدیوهای یوتیوب خبر خوانده و کف بازار

آبتین به همراه زینب شکیب، در ویدیوهای هفتگی کف بازار، به تحلیل زیر و بم اخبار هفته گذشته و تأثیرات آن بر بازارهای مالی می‌پردازند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
مشاهده
کشیدن